Vizualizace domu

Vytvoříme Vám návrhy interiéru s promyšleným designem

Návrh interiéru se od vizualizace interiéru liší velice zásadním způsobem.

Návrh interiéru zahrnuje komplexnější dokumentaci, rozdílný přístup, snahu pochopit potřeby klienta a mnoho dalšího. Řeší se zde návrh dispozice, návrh nábytku, výběr jednotlivých prvků interiéru. U samostatné vizualizace interiéru je většinou kladen důraz na realističnost obrázku, detailní doladění barevnosti a designových doplňků pro co nejlepší vyznění obrázku samotného. Prioritou vizualizace není účelnost, praktičnost nebo proveditelnost řešení prostoru, ale vizualizace samotná. Návrh interiéru zahrnuje komplexnější dokumentaci, rozdílný přístup, snahu pochopit potřeby klienta a mnoho dalšího.

U návrhu interiéru může dokonalost vizualizace ustoupit. Zde jsou hlavní potřeby klienta pro život v prostoru, správnost řešení dispozičního uspořádání, typologická a technická správnost návrhu a pod. Vizualizace návrhu slouží jako dokonalý nástroj pro dotažení každého detailu návrhu a pro klientovu představu o projektu. Samozřejmě náročným klientům jsme připraveni zpracovat vizualizace návrhů interiéru se stejnou pečlivostí jako u projektu zaměřeného jen na vizualizace Vizualizace návrhu slouží jako dokonalý nástroj pro dotažení každého detailu návrhu a pro klientovu představu o projektu.

Pokud se rozhodnete, že si necháte navrhnout interiér Vašeho domu, musíte být připraveni na to, že to není záležitost několika málo hodin, jako zpracování vizualizace. Je to komplexní tvůrčí disciplína, která řeší zpracování účelu a formy daného prostoru. Jako příklad si vezmeme návrh bytu, kde má rodina trávit svůj volný čas.

Obývací pokoje

Obývací pokoje. Ano to je alfa omega vizualizací interiérů. Obývací pokoj je místností, kde trávíme většinou nejvíce času. Místem, kde se setkává rodina a přátelé. Proto je důležité, aby nábytek v tomto prostoru zpříjemnil Vaše společně strávené chvíle. Tento nábytek by měl v první řadě splňovat požadavky na komfort tak i na design. U žádného projektu k bydlení, který se vizualizuje by neměly chybět tyto vizualizace. Zde by měli být hlavní požadavky na prostor, design a pohodu. Hlavním pilířem návrhu jsou především atributy prostoru místností. Ty udávají možnosti, jak s návrhem dále pracovat. Druhou stranou mince mohou být kolikrát i pevně dané věci, které je nutno v návrhu dodržet, jako je například podlaha, okna. Jsou to věci které vytvoří kostru návrhu a zbytek se jim musí podřídit. Již mnohokrát se nám stalo že, kvalitní prostor i návrh byl zkažen jednou věcí, kterou bylo nutno dodržet – třeba podlahou. Tudíž i zde je potřeba mýt na mysli, že kvalitní snímek tvoří celková kompozice a slazení a nikoli pouze pár pěkných stafáží.

Vizualizace obytných místností

Vytvoříme Vám vizualizaci obytných místností vašeho domu ,která může sloužit pro vaši inspiraci při výběru podlah, vnitřních dveří, vymalováním stěn a stropů. Vizualizací Vašeho interiéru Vám pomůžeme s rozmístěným nábytku či kuchyně.

Vizualizaci koupelny máte od naší firmy ZDARMA.

Architekt dokáže vizualizací interiéru působivě prezentovat své myšlenky Architekti a designeři, kteří navrhují interiér pro budoucí realizaci ,tyto vizualizace hojně využívají. Vizualizace v takovémto případě slouží k prezentaci návrhu interiéru směrem ke klientovi. Díky vizualizaci lze prezentovat projekt ve srozumitelné formě i pro člověka, který nemá technické vzdělání ani představivost. Po schválení projektu se přistupuje k realizaci.


Připravíme Vám vizualizace obytných místností, restaurací, hotelů, komerčních prostor, kanceláří, obchodů, vše dle Vašeho přání. Zařízení interiéru jsme schopni vymodelovat z dodaných podkladů, nebo použijeme vlastní z profesionálních knihoven. Díky dnešnímu výpočetnímu výkonu moderních grafických stanic a programů se vizualizace interiéru dostává do roviny kdy fotorealistický výstup vizualizace zachycující přesnou podobu interiéru