O nás

Naše společnost je přímým výrobcem dřevostaveb. Dřevostavby realizujeme komplexní dodávky staveb. Od klientského výběru domu, případně návrhu individuální stavby, dle požadavků a specifikace určené zákazníkem, přes vytvoření projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti vedoucí k vydání stavebního povolení až po vlastní realizaci domu na klíč.
Jsme ryze českou stavební společností, přistupujeme ke každému zákazníkovi, individuálně a ke splnění požadovaných požadavků. Náš tým je tvořen ze zkušených profesionálních zaměstnanců s letitými zkušenostmi se stavbou rodinných domů a dřevostaveb.
Garantujeme nejnižší cenu při stejné zastavěné ploše a materiálu. Nabízíme Vám prohlídku domů, které právě stavíme s naším zaměstnancem a tím se přímo seznámíte, jak s naší technologií a celkovou výstavbou domu na klíč.
Klademe důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňujeme tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Ceny obsahují tepelné čerpadlo vzduch voda, klimatizaci a jsou včetně DPH a bez základové desky. Ceny domů již zahrnují opatření podle vyhlášky č. 264/2020 Sb. o energetické náročnosti budov, které domy musí splňovat od 1.1. 2022.
GARANCE NEJNIŽŠÍCH CEN PRO CELOU ČR PŘI STEJNÉ ZASTAVĚNÉ PLOŠE. STAVÍME PO CELÉ ČR BEZ DALŠÍCH NÁKLADŮ ZA DOPRAVU

Cílem společnosti je rychle, a především kvalitně plnit požadavky zákazníka.

Věříme, že budete patřit mezi naše spokojené zákazníky jako již mnozí, kteří tuto technologii zvolili a šetří nejen své finanční prostředky pořízením této technologie a následným provozním užíváním, ale též šetří naše životní prostředí.

Na další případné dotazy k dosažení vysněného rodinného bydlení vám rádi odpovíme při osobní konzultaci.