O nás

Jsme stavební firma se sídlem a obchodní kanceláří v Praze. Po desítky let se zabýváme montáží sádrokartonových ,zateplením a montáží fasád ,rekonstrukcí domů, bytů a koupelen pro developerské firmy jako Skanska, CENTRAL GROUP, FINEP atd… V roce 2016 jsme se rozhodli také založit firmu ORCAN GROUP s cílem umožnit v České republice rychlou a levnější výstavbu rodinných domů v řádů týdnů s využiitím nejmodernější technologie, nízkoenergetické a  splnující normy pro pozdější využítí v pasivních domech.

Vzhledem k rostoucímu zájmu klientů o výstavbu a k zajištění finanční stability firmy pro následující roky, koncem roku 2018 proběhla  transformace společnosti. Došlo ke změně sídla společnosti a jeho  vlastnické formy .

Tímto nepožadujeme žádné větší zálohy dopředu při samotné výstavbě , jako je to u většiny firem a zákazník platí až po dokočení jednotlivých etap výstaby.

 Věříme, že budete patřit mezi naše spokojené zákazníky jako již mnozí, kteří tuto technologii zvolili a šetří nejen své finanční prostředky pořízením této technologie a následným provozním užíváním, ale též šetří naše životní prostředí.