O nás

Jsme stavební firma se sídlem a obchodní kanceláří v Praze. Po desítky let se zabýváme montáží sádrokartonových ,zateplením a montáží fasád ,rekonstrukcí domů, bytů a koupelen pro developerské firmy jako Skanska, CENTRAL GROUP, FINEP atd… V roce 2016 jsme se rozhodli také založit firmu ORCAN GROUP s cílem umožnit v České republice rychlou a levnější výstavbu rodinných domů v řádů týdnů s využiitím nejmodernější technologie, nízkoenergetické a  splnující normy pro pozdější využítí v pasivních domech.

Výsledkem našeho úsilí bylo a je se spojit s výrobcem keramzitových panelů ze zahraničí, který má s výstavbou těchto  domů bohaté mnohaleté zkušenosti a uvést tuto progresivní technologii na náš trh.
Podařilo se nám zajistit touto technologií to, že mnohé domy jsou cenově srovnatelné  nebo dokonce je u nich cena nižší než  výstavbu domů formou dřevostavby s lepšími energetickými a užitnými parametry než dřevostavby. Touto progresivní moderní technologií  s výhodou masivního domu, dosahujeme též prakticky neomezenou životnost v řádu stovek let.

Touto technologií Vám postavíme náš typizovaný nebo jakýkoliv jiný  individuální projekt domů dle přání klientů . Proto si z naší nabídky domů může vybrat každý.

Díky propracované technologii a způsobu práce realizujeme pro naše klienty kvalitní a prostorné domy za výhodnější cenu než např. ten samý dům postavený zděnou klasickou metodou. Doba výstavby od zahájení vrchní stavby domu se pohybuje okolo 1 měsíce  v případě stavby na dokončení a 2-3 měsíce v případě stavby na klíč. Zákazník touto rychlou výstavbou ušetří velké finanční prostředky např. při financování hypotékou a může se díky suché výstavbě nastěhovat ihned. Věříme, že budete patřit mezi naše spokojené zákazníky jako již mnozí, kteří tuto technologii zvolili a šetří nejen své finanční prostředky pořízením této technologie a následným provozním užíváním, ale též šetří naše životní prostředí.