O nás

Naše společnost je přímým výrobcem dřevostaveb. Dřevostavby realizujeme komplexní dodávky staveb. Od klientského výběru domu, případně návrhu individuální stavby, dle požadavků a specifikace určené zákazníkem, přes vytvoření projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti vedoucí k vydání stavebního povolení až po vlastní realizaci domu na klíč.
Jsme ryze českou stavební společností, přistupujeme ke každému zákazníkovi, individuálně a ke splnění požadovaných požadavků. Náš tým je tvořen ze zkušených profesionálních zaměstnanců s letitými zkušenostmi se stavbou rodinných domů a dřevostaveb.
Garantujeme nejnižší cenu při stejné zastavěné ploše a materiálu. Nabízíme Vám prohlídku domů, které právě stavíme s naším zaměstnancem a tím se přímo seznámíte, jak s naší technologií a celkovou výstavbou domu na klíč.
Klademe důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňujeme tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Ceny domů již zahrnují opatření podle vyhlášky č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov, které domy musí splňovat od 1.1. 2020.. Včetně tepelného čerpadla vzduch- voda, trojskla, zvýšené nároky na izolaci, teplovodní podlahového topení.

Cílem společnosti je rychle, a především kvalitně plnit požadavky zákazníka.

Věříme, že budete patřit mezi naše spokojené zákazníky jako již mnozí, kteří tuto technologii zvolili a šetří nejen své finanční prostředky pořízením této technologie a následným provozním užíváním, ale též šetří naše životní prostředí.

Na další případné dotazy k dosažení vysněného rodinného bydlení vám rádi odpovíme při osobní konzultaci.