Financování stavby rodinného domu

V případě, že nemáte zajištěné financování Vašeho rodinného domu, naše společnost Vám nabízí finanční poradenství v oblasti peněžních prostředků pro výstavbu rodinného domu. ORCAN GROUP s.r.o. spolupracuje s finančními specialisty, kteří zajišťují pro naše klienty veškerou péči a servis v oblasti financování.

Málokdo z nás dokáže uhradit celou potřebnou část na výstavbu rodinného domu, který jsme si vysnili, z vlastních prostředků, a proto volí i kombinaci s možností úvěrování. Je ale nutné si uvědomit, že i když se domníváme, že naše finanční situace je natolik dostačující pro poskytnutí úvěru, nemusí tomu tak vždy být a nemusí to vyhovovat bankovním ústavům, u kterých budeme žádat o poskytnutí úvěru, či stavebním spořitelnám.

Proto naše společnost má pro vás řešení – nezávazná schůzka s finančním specialistou, na které se dozvíte, zdali jste schopni splácet úvěr, jaká by případně byla jeho výše na základě Vašich příjmů, jaký bankovní institut je pro vás nejvýhodnější – ať už skrze fixace či úrokové sazby - a zdali je možné u daných bankovních institutů využití vlastních finančních zdrojů a za jakých podmínek. Pokud Vás naše nabídka financování zaujala, ušetří to nejen hromadu administrace, ale i váš čas. Úvěroví specialisté za Vás zkompletují veškeré podklady potřebné k vyřízení úvěru a doručí je do banky. Na Vás bude pouze zajištění potvrzení příjmů u svého zaměstnavatele. Naši poradci kontrolují celý schvalovací proces od počátku až do finálního stadia a o všech krocích ze strany banky Vás informují, tudíž se nemusíte ničeho bát, že byste nebyli tzv. „v obraze". V případě potřeby banky doplní veškeré informace nebo materiály bez toho aniž by Vás nějak časově zatěžovali. K podpisu úvěru Vás doprovodí, dodají veškeré podklady již k samotnému čerpání úvěru a dohlédnou na to, aby jeho čerpání proběhlo opravdu bez komplikací.

A proč zrovna financovat nemovitost s námi?

  • Usnadníme Vám orientaci na trhu hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření
  • Ušetříme Vám čas, nemusíte obcházet bankovní domy ani stavební spořitelny
  • Porovnáme aktuální nabídky všech spolupracujících bankovních domů a stavebních spořitelen
  • Vybereme nejvýhodnější financování, při tom zohledníme Vaše individuální možnosti a přání
  • Úvěr pro Vás kompletně zpracujeme.